Sıkça Sorulan Sorular


Enuygunfirmalar.com S.S.S1. Enuygunfirmalar.com amacı nedir?

En uygun Firmalar, Firma ve hizmetleri karşılaştırmasını yapabileceğiniz bağımsız bir sitedir. Kolay ve kullanışlı tasarımı sayesinde size en uygun ve en kaliteli (Bol Referans) hizmeti bulmanızı hedefliyor.

 2.Enuygunfirmalar.com sıralamayı nasıl yapar ? Her hangi bir firmaya ağırlık veriyor mu?

Sitemiz tamamen bağimsızdır. Sıralaları etkiliyen faktörler hizmet fiyatlarından ve müşteri yorumlarından geçmektedir. Ek olarak Reklam Politikamızı okuyabilirsiniz.

3. Enuygunfirmalar.com Satış yapıyor mu ? Aracı mı ?

Sitemiz hiç bir şekilde herhangi bir ürün satışı yapmamaktadır. Sitemizde yer alan hiç bir firmaya aracılık hizmetimiz yoktur.

4. Enuygunfirmalar.com Komisyon alıyor mu ? 

Enuygunfirmalar.com hiç bir şekilde ziyaretciden veya firmadan komisyon almamaktadır. Ziyaretçi istediği tüm firmalara ücretsiz mesaj gonderebilmektedir. Firma sahibi istediği kadar tekliflere cevap verebilir. Bu konuda şeffaf ve netiz bu sayede dilediğiniz kadar firmadan teklif alabilir, uygun ve kaliteli hizmeti bulabilirsiniz.

5. Açık şekilde paylaşılan hizmet ücreti doğru mudur ? 

Sitemizin bir diğer amacı bazı sektörlerde açık şekilde paylaşılan hizmet ücretleridir. Bu sayede firmaları tek tek arayıp bilgi alma zamanınızdan tasarruf edeceksiniz. Sektörlere özel sembolik hizmetin ücretleri firma sahipleri tarafindan. yazilmaktadir.  Fiyatların doğruluğu firmaya ait olup dilediği zaman degistirebilmektedir. 

6. Firma hizmet bedelini yanlış yazmış, ne yapabilirim ?

Firma bilgileri aradığınız zaman aynı ücreti/bilgiyi vermiyor ise iletişim bölümünden bizlere bildirebilirsiniz. Yapacağımız tatbikatlar sonucu eşleşme uymuyor ise firma ismi, firma sahibi, firma iletisim bilgileri, kalıcı olarak sistemden engelleneceklerdir, bu konuda oldukça şeffaf ve netiz. 


7.Firma bilgilerim yanlış veya sahibi olduğum firmayı sahiplenmek istiyorum. Ne yapabilirim ?

Konuyla alakalı operasyon ekimizin mudahale etmesi için firmanin sahibi oldugunu dogrulamaniz gerekmektedir. Bu yuzden bilgi@enuygunfirmalar.com adresine gerekli belgeler ile mail atiniz.