Giyim zincir marketlerine yatırım yapan bir çok önemli iş adamlarının yer almasıyla beraber bu işi bireysel olarak sermayesi desteği ile yapmak isteyen yüzlerce kişi yer alıyor. Doğal olarak kişilerin herhangi bir tecrübeye sahip olmamasıyla beraber neye, nereye yatırım yapılabilir bu konuda ciddi bir bilgi eksikliği mevcut. Giyim sektöründe en iyi bayilik veren ve vermeye devam eden şirketler arasında yer alan Tekbir markası herkese çözüm odaklı yaklaşmaya devam ediyor. Şirketin kendi ana konseptine bağlı olarak gelir elde etmek isteyen kişilerin doğru bir girişimcilik içerisinde yer alacak olması ve kısa sürede bu yapılan yatırımları doğru bir şekilde amorti edebiliyor olması en önemli meseleler arasında yer alıyor. Halk arasında tabiri caiz ise en çok sevilen ve en çok kullanılan giyim markalarından birisi haline gelmiş ve faaliyet konusunda eksiksiz hizmet veren şirket hale gelmiş ana giyim şirketlerinden birisinin Tekbir olduğu biliniyor.

İstanbul’un Mahmutbey’inde kurulan Tekbir 2006 senesinde girişime başladı. Toplamda 10 senedir aktif olarak faaliyetlere devam eden Tekbir 5.500 metre karelik fabrikası ile gerek yurt içi gerek ise yurt dışına sürekli mal ithalatı yapmaya devam ediyor. Farklı giyim markalarına yönelik işler alan Tekbir giyim bir çok önemli markaların işini yapmış ve farklı marka üzerinden satılmasına neden olmuştur. Ağırlıklı tesettür üzerine çalışmasıyla beraber alanında uzman işçilerinin olmasıyla daha iyi bir tasarım oluşturabilmesiyle yüz binlerce kişinin dikkat çekmesine neden olmuştur. Tesettürlü hanımların olmazsa, olmazlar arasında gördüğü bu marka içerisinde tüm ihtiyaçların karşılanmasına yönelik istenen her türlü ürünlerin yer alması işin en can alıcı noktası olarak kabul ediliyor.

Büyük pazara sahip olan Tekbir giyim üretmiş olduğu modellerin tamamı kendisine ait. Herhangi bir örneği olmayan ürünler çıkarmasıyla en başa gelebilmeyi hak etmiş parmakla gösterilebilecek en iyi şirketler arasında yer almaktadır. Teknolojiye bağımlı olarak daima yenilikçi bakış açısı ile çalışmaya devam eden Tekbir aynı zamanda bir çok bölgelerde Fabrika satış mağazası kurmuş bir çok girişimcilerin uzaktan müşterileri izleyebilmesine de fırsat vermiştir. Kullanılan tüm makinelerin son model olmasıyla daha kaliteli bir işçiliğin ortaya çıkması ve bu minvalde halkın daha kaliteli ürünler kullanabilmesinin refahı sağlanabilmiştir. Giyim konusunda tesettür markası içerisinde yer almak isteyen ve tesettürlerle ilgili ürün satmak isteyen bu gruplar içerisinde Tekbir’in tercih edilecek olması doğal olarak müşteri kitlesinin de artmasına sebebiyet verecektir.

Girişimcilik yapmak isteyen yatırımcıların Tekbir’i seçecek olmalarında ki avantaj aslında çok fazla. Tekbir gerek internet dünyasında, gerek basın yayınında en bilinen ana şirketler arasında yer almakta ve boy göstermeye devam etmekte. Yenilikçi teknolojiye bağlı olarak çalışmasıyla benzersiz bir ürün konsepti oluşturması ve en önemlisi yüksek kaliteyi en uygun fiyatlar altında satıyor olması halkın ayağını yorganına uzatmasına neden oluyor. Mağazaların bu sebep ve istemle Tekbir üzerinden bayilik istemesinin ana sebeplerinden birisi çok satıyor olması, uygun fiyat olması ve gelir kar marjının uygun seviyede olmasıyla ilgilidir. Tekbir bayilik alacak müşterine her zaman hassas davranmayı kendisine ilke görmüş ve bayi ile kendi arasında ki sorunları en iyi şekilde çözümlemek için elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret etmiştir. Bu sebeple gayretlerin sonucu azimlerin başarısı ile Tekbir markasının daha geniş yelpazelere ulaşabilmesi, bayilere dağıtılması, bayilerinde bu konu üzerinde müşterilerine Tekbir markası satıyor olması en önemli meseleler arasında yer almaktadır.

Tekbir markasına sahip olmak isteyen ve bu konuda bayilik almak isteyen kişiler doğrudan tekbir’e ulaşabilirler. Başvuru formunu doldurmak genel müdürlüğe iletmek veya telefon açıp bilgi almak gibi işlemler sizin yönlendirilmeniz için yeterli bir sebeptir.