Tesettür giyim mağazası açmak

İş girişimleri arasında yer alan giyim alanında tesettürlü kıyafet modelleri hem türbanlı hem de türbansız bayanlarca oldukça fazla tercih edilmekte olan bir tarz haline dönüşmüştür. Giyim alanında oldukça şık kıyafetler ve aksesuarlar bulmak artık kapalı bayanlar için oldukça etnik bir şekilde hem online hem de birbirinden kaliteli markalar ile temin edilmekte.

Tesettür giyim mağazası açmak için ilk olarak bireysel mi yoksa bayilik veren firmalar kapsamında mı bayilik almak istediğinizi kararlaştırmalısınız. Bayilik almak istiyorsanız Alvina, Armine, Kayra, Tekbir gibi bilindik markalara uygun şartları inceleyerek başvuru da bulunup tesettür giyim mağazası açmak için iş girişiminde bulunabilirsiniz.

Gerekli olan evraklar

Vergi levhası

Tapu fotokopi

Numarataj belge

Kira Sözleşmesi (tapu yoksa)

İmza Sirküleri

Oda kayıtlı belge ve Esnaf sicil tastiknamesi

2 tane fotoğraf

Nüfus cüzdanı fotokopi

İtfaiye uygunluk raporu

Ticaret sicil tasdiknamesi

Yangın tüpü faturası

Çevre temizlik makbuzu gerekmektedir.

Tesettür giyim bayilik veren firmalar

Tekbir Tesettür giyim bayiliği veren firma

Tüm Türkiye’de ve bir çok Avrupa ülkesinde faaliyette bulunan firma Tekbir son derece kaliteli ürünler ihraç eden ve marka ismini bayi ve satış noktaları ile Dünya’ya tanıtan firmalardan bir tanesidir.Teknolojik olarak oldukça işlevsel bir faaliyet sistemi oluşturan firma kullanılan tüm makineleri yenileyerek yeni üretim alanı olan Mahmutbey’deki fabrikaları ile hem satış mağazasını hem de toptan olarak satış işlemini gerçekleştirdiği showromunu hizmete açmış bulunmaktadır.

Tekbir firması ile iş girişiminizi kaliteli ve etnik bir kavrama dönüştürmek için firmanı kendi web sayfası üzerinden irtibat kurarak bilgi edinebilir ve bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Zühre giyim bayilik

Hem çalışanına hem de tüketicinin talebi doğrultusunda oldukça şık ve kaliteli ürünler üreten Zühre ülke ekonomisine katkı sağlayarak Dünya üzerinde markalaşmış ve en fazla tercih edilen ürünlerin markası olarak hemen hemen her il ve ilçede yerini almıştır.

Satışa sunulan tüm ürünler modern tasarıma uygun her tarza ve stili hitap eden yenilikçi ürünlerdir.  Zühre giyim tesettür bayiliği ile ilgili bilgi almak için 0212 446 06 06 numaralı telefon bilgileri ile irtibat kurarak bayilik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kayra tesettür giyim bayilik

Günümüzde en fazla tercih edilen tesettür giyim ürünleri markası arasında yer alan Kayra markası ile ilgili bayilik alma fikrinde olan girişimciler için yapılan açıklamalar doğrultusunda Kayra markası ve firması aracılığı ile bayilik verilmediği açıklanmıştır.

Hem yurt içi hem de yurt dışında mağazaları bulunan firmanın 300 farklı noktada faaliyeti sürmektedir. Dünyanın her yanında yüksek kalite standartlarına uygun  hizmet vermekte olan firma tüm koleksiyonlarda klasik, spor ve modern çizgileri ile tasarlanmış ürünler bulundurmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan, Katar, Kuveyt ve Ürdün gibi ülkelere ihracat yapan firma yıllık 250 000 üretim kapasitesine sahiptir.